Choď na obsah Choď na menu
 


Interwiew - S Justinom som šťastná

7. 6. 2009

Ktoré osoby sú tvoje najbližšie?

Moja najlepšia kamoška Mandy,ktorej môžem poedať čokoľvek.Potom Jason Earles,ktorý so mnou vystupuje a je ako môj starší brat.Moja veľká sestra Barandi a ešte jeden úžasný chalan Justin.

Nevadí ti,že je oveľa starší ako ty?

Vôbec nie.Chcem byť len šťastná.Prežívam niečo,čo som roky nezažila.Tvrdo pracujem,ide m z miesta na miesto a potom ten rozchod s Nickom...Teraz som opäť šťastná a myslím,že to je aj vidieť.Justina milujem a na ostatnom nezáleží!

Ako ste sa dali dokopy?

Predstavil nás otec počas nakrúcania Hannah Montana.Vten den som vyzerala strašne hrozne ale napriek tomu  sme sa spollu rozprávali.Na druhý den sa objavil zas a povedal mi,že na mna stále myslí.Ja som si najskôr držala odstup ale aj tak sme sa rozprávali dlhé hodiny.

Vieš si predstaviť,že by si niekedy dopadla ako Britney alebo Lindsay?

Poslednou vecou,ktorú by som chcela spraviť,je sklamať svojich rodičov.Môj dedo zomrel,ked mala mama 19,a ak by sa nedaj bože niečo stalo našim,chcela by som,aby to bolo s vedomím,že na mna boli hrdí.Život nieje iba o zábave...

Nedávno si sa dostala medzi najviac  zarábajúce mladé hviezdy.Aký je to pocit?

V tejto brandži vás peniaze môžu dostať na samé dno,ak si nedáte pozor.Podobne ako alkohol či drogy.Ľudia vám začnú dávať veci zadarmo a vy začnete veriť,že život je gombička.A to teda rozhodne nie je.musím si dávať pozor,aby som nezačala žiť život postáv,ktoré hrám vo filme.Teraz je mi fajn a chcem aby to vydržalo čo najdlhšie.Snažím sa na peniaze nemyslieť.

Chceš ptým povedať,že by si nikdy neminula 1 000 dolárov za kabelku?

To je pre mna niečo nepredstaviteľné a mám svoje mesačne limity.Vždy si pýtam povolenie,ak si chcem niečo kúpiť.Som presvedčená,že sa tak lepšie naučím hospodáriť s peniazmi.

         www.Celebrita-Miley-Cyrus.estranky.sk